Uitslagen OTMV-ploegwedstrijd 2010

Uitslag OTMW ploegwedstrijd 2010

Heen- en weergaande ploegen.
Positie / Veldnummer/ Naam /Totaal
1 4 Johannes Visser Berlikum 159
2 2 Izak Irving Harlingen 131
3 5 Jarig Visser St Annaparochie 123
4 7 Jan Werkhoven Dokkum 117
5 1 Jelte Visser Berlikum 115
6 6 Douwe Talsma Kollum 107
7 3 Klaas Dijkstra Nij Altoenae 102



Rondgaande getrokken ploegen.
Positie Veldnummer Naam Totaal
1 16 Tjip van der Veen Nij Altoenae 144
2 19 Jan de Vries st Jacobieparochie 143
3 17 Taede Werkhoven Anjum 126
4 20 Sietse van der Veen Nij Altoenae 102
5 21 Siebe Pollema Nij Altoenae 100
6 18 Martin Marra Westhoek (materiaal pech) 72



Rondgaande hefploegen:
Positie Veldnummer Naam Totaal
1 14 Johannes Kramer Oostrum 127
2 13 Joop van der Woude Oude Bildzijl 125
3 15 Pieter Miedema Ferwerd 123
4 12 Jan Hoitinga Westhoek 112






Scorelijst Heen en Weer ploegen
Veldnummer Naam Onderdeel:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Jurytotaal Totaal
1 Jelte Visser Berlikum
4,0 5,0 6,0 5,0 6,0 6,0 6,0 5,0 7,0 6,0 56,0 115,0
4,0 5,0 7,0 6,0 6,0 6,0 6,0 6,0 7,0 6,0 59,0
0,0
2 Izak Irving Harlingen
4,0 5,0 7,0 6,0 7,0 8,0 7,0 7,0 8,0 7,0 66,0 131,0
4,0 5,0 7,0 6,0 7,0 8,0 7,0 7,0 7,0 7,0 65,0
0,0
3 Klaas Dijkstra Nij Altoenae
4,0 3,0 6,0 5,0 5,0 6,0 6,0 5,0 5,0 5,0 50,0 102,0
4,0 4,0 6,0 5,0 6,0 6,0 6,0 5,0 5,0 5,0 52,0
0,0
4 Johannes Visser Berlikum
8,0 8,0 7,0 8,0 8,0 8,0 9,0 8,0 8,0 8,0 80,0 159,0
8,0 7,0 7,0 8,0 8,0 8,0 9,0 8,0 8,0 8,0 79,0
0,0
5 Jarig Visser St Annaparochie
4,0 3,0 7,0 7,0 7,0 6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 60,0 123,0
4,0 3,0 7,0 7,0 7,0 7,0 7,0 7,0 7,0 7,0 63,0
0,0
6 Douwe Talsma Kollum
4,0 4,0 5,0 4,0 6,0 7,0 6,0 6,0 5,0 5,0 52,0 107,0
4,0 4,0 5,0 5,0 6,0 7,0 6,0 6,0 6,0 6,0 55,0
0,0
7 Jan Werkhoven Dokkum
6,0 4,0 6,0 5,0 5,0 6,0 7,0 6,0 7,0 6,0 58,0 117,0
6,0 4,0 6,0 5,0 6,0 6,0 7,0 6,0 7,0 6,0 59,0
0,0



Scorelijst Rondgaand getrokken ploegen
Veld Naam Onderdeel: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Jurytotaal Totaal
16 Tjip van der Veen Nij Altoenae
5,0 7,0 7,0 8,0 7,0 8,0 8,0 6,0 8,0 7,0 71,0 144,0
4,0 8,0 7,0 7,0 8,0 8,0 8,0 7,0 8,0 8,0 73,0
0,0
17 Taede Werkhoven Anjum
7,0 6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 6,0 5,0 7,0 6,0 63,0 126,0
7,0 6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 5,0 6,0 7,0 6,0 63,0
0,0
18 Martin Marra Westhoek Vanege materiaal pech gestopt.
4,0 7,0 7,0 7,0 7,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 37,0 72,0
4,0 7,0 7,0 6,0 6,0 5,0 0,0 0,0 0,0 0,0 35,0
0,0
19 Jan de Vries st Jacobieparochie
5,0 5,0 7,0 7,0 7,0 7,0 8,0 8,0 8,0 8,0 70,0 143,0
5,0 5,0 7,0 8,0 7,0 9,0 9,0 8,0 8,0 7,0 73,0
0,0
20 Sietse van der Veen Nij Altoenae
4,0 5,0 6,0 6,0 6,0 6,0 3,0 3,0 5,0 6,0 50,0 102,0
3,0 5,0 5,0 6,0 7,0 6,0 3,0 3,0 7,0 7,0 52,0
0,0
21 Siebe Pollema Nij Altoenae
4,0 5,0 6,0 6,0 7,0 5,0 4,0 3,0 5,0 5,0 50,0 100,0
4,0 4,0 7,0 6,0 7,0 5,0 2,0 3,0 6,0 6,0 50,0
0,0



Scorelijst Rondgaand hefploegen
Veld Naam Onderdeel 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Jurytotaal Totaal
12 Jan Hoitinga Westhoek
6,0 5,0 6,0 5,0 5,0 5,0 4,0 4,0 7,0 6,0 53,0 112,0
6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 5,0 4,0 4,0 7,0 7,0 59,0
0,0
13 Joop van der Woude Oude Bildzijl
6,0 5,0 7,0 6,0 6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 7,0 63,0 125,0
6,0 6,0 7,0 6,0 6,0 5,0 7,0 7,0 6,0 6,0 62,0
0,0
14 Johannes Kramer Oostrum
7,0 5,0 7,0 7,0 5,0 8,0 6,0 7,0 5,0 7,0 64,0 127,0
6,0 6,0 7,0 7,0 6,0 7,0 6,0 6,0 6,0 6,0 63,0
0,0
15 Pieter Miedema Ferwerd
5,0 4,0 6,0 7,0 7,0 8,0 5,0 7,0 6,0 7,0 62,0 123,0
5,0 6,0 6,0 6,0 7,0 8,0 5,0 6,0 6,0 6,0 61,0
0,0


Laatst gewijzigd op 12 september 2010